Fotoreportažai, Uostas ir jūra

Nuvilnijo dešimtasis Laivų paradas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-18


Šeštadienio vakarą uosto akvatorijoje į jau dešimtąjį Laivų paradą išsirikiavo beveik septynios dešimtys laivų ir laivelių. Šįkart Laivų parado kolonos vedliu tapo LRT televizijos projekto „Nacionalinė ekspedicija“ istorinis laivas „Vytautas Didysis“.

Nuo marių krantinių reginį stebėjo minios klaipėdiečių ir miesto svečių, nepabūgusių po dieną praūžusios liūties kiek subjurusio oro.

Laivų pasirodymą vainikavo Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos dovanoti nuo laivybos kanale sustojusios baržos šaudyti fejerverkai.

Vėliau tradiciškai taip pat bus išrinkti ir apdovanoti stilingiausiai ir išradingiausiai jubiliejiniam laivų paradui pasipuošę laivai. Jiems atiteks rėmėjų įsteigti prizai. Pretendentus į apdovanojimus rinks komisija. Žiūrovai taip pat kviečiami rinkti savo favoritus ir už juos balsuoti Laivų parado „Facebook“ paskyroje.

Martyno Vainoriaus nuotr.


2019-05-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt