P0

Mums rašo

Solidarumo testamentas. Vilties bėgimas – 2019 (2)

Atvira Klaipėda

Brolis Benediktas
2019-05-18


Iš esmės žmogus yra pažįstamas ir atpažįstamas tik per solidarumo santykį. Būtent per šį santykį prasiskleidžia mūsų žmoniškumo žiedas, nusilupa kaukės, nušvinta tikrasis veidas. Kiekvienas žmogus tampa labai svarbus.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Būtų sunku kurti solidarumo santykį be vardo, be prasmės, be meilės. Būtų labai sunku. Pastebėjau, kad ir šuniukui malonu išgirsti savo vardą, kai jį kviečia šeimininkas…. Kažkaip netgi norisi pasakyti, – nėra gyvenimo be vardo, prasmės ir meilės, be kurių negalėtų išaugti solidarumo ryšys.  Šis ryšys ugdo mūsų  žmoniškumą, tai – vienintelė „priemonė” tobulinti savo gyvenimą.

Tačiau svarbiausia – prisiminti, kad mūsų gyvenimo deguonis yra laikas. Gali turėti 150 mln. eurų, bet jei neturėsi laiko – esi beturtis! Gyvenimas, meilė ir kūryba neįmanomi be laiko. Meilei reikia labai daug laiko, amžinybės! Tik laiku turtingi žmonės yra tikrieji turčiai. Tik laiku turtingi žmonės tampa didvyriais.

Ateik, parodyk, kad turi laiko „Vilties miesto” renginiams, gegužės 19 d. dalyvauk Vilties bėgime, susižieduok viltimi! Nutiesk solidarumo ryšį! Įvardink, surask prasmę ir meilę! Skirk dalelę savo laiko sergantiems onkologinėmis ligomis, jų artimiesiems.

„Vilties bėgimas” pažadina sąžines, paliečia ir perkeičia mūsų akmenines širdis į mylinčias ir gyvenimą kuriančias širdis. Ateik! Sujunk savo širdį solidarumo saitais su kitais Vilties bėgimo trasoje! Drauge kurkime Klaipėdos miesto sėkmės istoriją.

Toks yra mūsų, mažesniųjų brolių, solidarumo testamentas.


  2019-05-18

  2 komentarai “Solidarumo testamentas. Vilties bėgimas – 2019”

  1. AvatarPompastika (IP: 86.100.89.119)

   Kas per viduriavimas žodžiais? Solidarumo testamentas…. tai jau viskas, paskutinioji? Pompastikos daug, esmės, kuri pasakoma paprastai- nėra!

  2. AvatarKą duoda (IP: 78.57.214.60)

   Kam tas bėgimas? Tegul bėga kas nori kur nori… Koks skirtumas… Ligoniams reikia išsivysčiusių valstybių gydymo lygio o ne nugydymo… Seni niekam tikę gydymo metodai ir nekompensuojami išankstiniai išsamūs tyrimai. Kodėl nėra pirmos stadijos vėžio?, todėl kad nustato tik trečios ar paskutinės… Kada jau nebėra ką gydyti…
   Taigi bėkite, bėkite, ar toli nubėgsite, ar ilgai prie tokios sistemos…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt