P0

Fotoreportažai, Miestas

Vilties bėgimas priminė ir prieš 30 metų tvyrojusią viltį (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-19


Sekmadienį 12 kartą Klaipėdoje vykstantis Vilties bėgimas į gatves pritraukė ne tik tūsktačius bėgikų. Bėgimo organizatorių brolių pranciškonų kvietimu šimtai stojo ir bėgimo trasa virtusias gatves, kad susikibę už rankų prisimintų prieš 30 metų pasaulį nustebinusį Baltijos kelią.

Ir nors nesusiformavo tokia grandinė, kokios tikėtasi, palaikymo šūkiai bėgikams sklido ne tik kaip iki tol įprastai Tiltų gatvėje ar ties Atgimimo aikšte, bet ir Pilies, Naujojoje uosto, Galinio pylimo gatvėse ir kitur. Stoję į klaipėdietišką Baltijos kelią atsinešė ir plakatų su įkvepiančiais šūkiais.

„Švęsdami šio įvykio 30–metį, mes sakome – Baltijos kelias yra kelrodis į pasaulį be melo ir vergystės!” – sakė pranciškonas brolis Benediktas.

Šiemet Vilties bėgimas išsiskiria ir profesionaliu maratono bėgimu plentu, kuriam „European athletics association“ suteikė 3*.

Martyno Vainoriaus nuotr.


2019-05-19

2 komentarai “Vilties bėgimas priminė ir prieš 30 metų tvyrojusią viltį”

  1. vilties vis dar mažoka, nes sužvėrėjimas, nužmogėjimas, neteisybė įgauna vis klastingesnes formas. Apima siaubas suvokus, su kokia jėga yra naikinamas tikėjimas ir gerumas žmogaus sieloje…..žmonių sielas vis dar griaužia vėžys….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt