P0

Verslas

Kviečia Vaikų turgelis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-20


Gegužės 26 dieną, sekmadienį, uostamiesčio vaikai su tėveliais ir seneliais kviečiami nuo 11 val. rinktis Danės skvere, kur vyks Vaikų turgelis.

„Veiklių mamų klubas” praneša jau ketvirtus metus ruošiantis išskirtinį renginį visiems vaikams, jų šeimų nariams bei draugams, kurio metu vyksta pramogos visai šeimai, o vaikučiai nuo mažens mokomi verslumo subtilybių, tapę mažaisiais pardavėjais.

Mažieji ir jaunieji verslininkai parduos ir mainysis savo mylėtais žaislais, knygomis bei savo pačių rankomis kurtais rankdarbiais. Taip vaikai nuo pat mažens skatinami suprasti pinigų ir turimo turto vertę.

„Todėl labai nuoširdžiai kviečiame kiekvieną iš jūsų atvesti vaikus prekiauti savo žaislais ir rankdarbiais. Pirkdami jūs taip pat prisidėsite prie vaikų finansinio ugdymo, suteiksite jiems laimės, savarankiškumo ir pasitikėjimo savimi jausmą”, – teigiama organizatorių pranešime.

Atvykusių pirkėjų lauks batutai, vandens kamuoliai, piešimai ant veidukų, saldūs skanėstai, kūrybinės dirbtuvės, muilo burbulai ir dar daug kitokių pramogų.

Nuo 12 val. Vaikų turgelyje vyks įvairių Klaipėdos vaikų ansamblių koncertas. Norintieji prisijungti prie koncerto turėtų kreiptis čia arba tel. 8 614 75754.


2019-05-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt