P0

Verslas

„Workation Klaipėda‘19“ kviečia pirmadienius pradėti kitaip

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-20


„Atsibodo minti karštu asfaltu į per daug kondicionuojamą biurą? Iškeiskite didmiestį į pajūrį, asfaltą – į smėlį, kondicionierius – į gaivų vėjo gūsį, automobilį – į dviratį, sporto klubą – į banglentes ir kaitus, o kasdienybę biure – į vieną iš išskirtinių co-working erdvių Klaipėdoje”, – ragina VšĮ „Klaipėda ID“, pirmadienį ant jūros kranto esančioje kavinėje „Ateik ateik“ pristačiusi „Workation Klaipėda’19“ arba „Dirbk ir atostogauk Klaipėdoje’19“ kampaniją. Ji skirta šiltuoju sezonu pakviesti paslaugų sektoriaus įmones, komandas ar tiesiog laisvai dirbti galinčius žmones iš kitų Lietuvos miestų atvažiuoti į Klaipėdą ir patirti, ką reiškia dirbti ir atostogauti pajūryje.

Ant jūros kranto esančioje kavinėje „Ateik ateik“ pristatyta „Workation Klaipėda’19“ kampanija. Organizatorių nuotr.

Į pristatymą susirinko projekto organizatorių komanda ir atstovai iš keturių Klaipėdos bendradarbystės erdvių – „Light House co-working“, Klaipėdos kultūros fabriko, Klaipėdos mokslo ir technologijų parko bei „Qtime“. Klaipėdiečiai ir mieste reziduojantys svečiai su šūkiu „Pradėk pirmadienio rytus kitaip“ pirmą kartą susitiko vieningai pradėti darbingą savaitę, savaitinius darbų aptarimus su kava perkėlė prie jūros, o rytinę treniruotę sporto klube iškeitė į pamoką čiuožti banglente.

Klaipėda įkvėpimui

„Klaipėda turbūt geriausia vieta Lietuvoje dirbti šiltuoju sezonu ir tuo pačiu jausti atostogų nuotaiką. Turime visą tam reikalingą infrastruktūrą: ne tik keturias unikalias, skirtingus poreikius išpildančias bendradarbystės erdves, esančias centre, ir tuo pačiu – 15 min. nuo jūros, bet ir kompaktišką miestą su jaukiu, pilnu nuotaikos senamiesčiu, net trimis vandens telkiniais aplinkui, puikiu susisiekimu, dviračių takais ir kitais privalumais“, –  pranešime cituojama „Klaipėda ID“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė Julija Taškūnaitė,

„Klaipėda yra miestas, kuriantis sveiką gyvenimo ir darbo balansą. Čia vėjas išpučia iš galvos visas neigiamas mintis, lietus nuplauna asfalto dulkes ir smėlio pilni batai leidžia atsiriboti nuo kasdieninių rūpesčių. Čia tiesiog gera. Gera dirbti, susitikti, važinėti dviračiais, riedučiais ir t.t. Čia pilna takų ir takelių, kurie veda tiesiai prie jūros”, – jai pritarė ir Paulius Naujokas, „Light House” vadovas.

„Workation Klaipėda“ – kas tai?

Pirmiausia buvo suformuoti keturių minėtų Klaipėdos bendradarbystės erdvių pasiūlymų paketai su specialiomis kainomis komandoms ir tiesiog darbo stalas norintiems išsinuomoti asmenims bei išskirtiniais tų lokacijų teikiamų paslaugų paketais kaip kino teatras, renginiai, sporto klubas ir kt.

„Tikimės, kad ir šį sezoną patrauklus KUFA workation paslaugų paketas – miesto centre esančios industrinės, darbui ir kūrybai įkvepiančios erdvės, kultūrinė bei aktyvaus laisvalaikio programa pritrauks dar daugiau norinčių suderinti kokybišką darbą ir poilsį”, – teigia Kultūros fabriko atstovė Lina Jonušauskienė.

„Workation Klaipėda‘19“ projekto partneriais tapo ir 7-ios apgyvendinimo įstaigos Klaipėdoje, teikiančios nuolaidos projekto dalyviams – būsimiems rezidentams. „Klaipėda ID“ atstovas taip pat bus pasirengęs ateiti į pagalbą, siekiant padėti susirasti geriausią apsistojimo būdą.

Visą vasarą naujai atvykusiems Klaipėdos bendradarbystės erdvių rezidentams bus pasiūlytos specialios programos, skirtos pažinti Klaipėdą ir jos išskirtinumus. Visą šią informaciją – pasiūlymus ir kontaktus – galima rasti naujai paleistame tinklapyje workationklaipeda.lt, o besidalintantys vizito Klaipėdoje akimirkomis taip pat kviečiami naudoti grotažymes #workationklaipeda.

„Galimybė įsilieti į pajūrio verslo ir mokslo bendruomenę – praturtinanti patirtis, atverianti kelius naujiems kontaktams, gaiviam požiūriui ir idėjoms. Tikime, jog dalis vasaros rezidentų, kuriems aktuali aukšta gyvenimo kokybė, galimybės derinti profesinius iššūkius ir įdomų laisvalaikį išties įvertins Klaipėdos privalumus ir – kas žino – galbūt nutars čia įleisti šaknis“, – kalbėjo Klaipėdos mokslo ir technologijų parko direktorė Roma Stubrienė.


  2019-05-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt