P0

Sportas

Klaipėdiečiai rankininkai – Lietuvos U15 čempionai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-21


Garliavoje vykusiuose Lietuvos rankinio U15 finaluose dalyvavo net trys Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro komandos – dvi merginų ir viena vaikinų. Klaipėdos jaunieji rankininkai pasirodė sėkmingai – trenerės Auksuolės Stropienės auklėtiniai tapo Lietuvos U15 čempionais, Jolantos Mižutienės treniruojamos merginos iškovojo bronzos medalius, o Jovitos Mikalauskienės auklėtinės tik per plauką nepasidabino medaliais ir liko ketvirtos.

Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro trenerės pabrėžė, kad finalų rungtynės buvo įtemptos ir emocingos, tačiau pavyko įrodyti, kad Klaipėdos rankinio mokykla yra stipri ir čia auga daug jaunų rankinio talentų.

Išskirtinis buvo vaikinų finalas, kuriame susitiko Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro ir Panevėžio sporto gimnazijos komandos. Nugalėtojams išaiškinti prireikė net dviejų pratęsimų.

Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui rezultatas buvo lygus, tad buvo paskirti papildomi du kėlinukai po 5 minutes. Po pratęsimo rezultatas vis dar buvo lygus, tad buvo paskirta dar papildomo laiko. Per jį A. Stropienės treniruojami vaikinai sugebėjo sukaupti visas jėgas ir nugalėjo panevėžiečius rezultatu 37:34.

„Garliavos sporto salėje buvo labai karšta, delnai prakaitavo, kamuolys slydo, buvo didžiulis nuovargis… Vaikinai tik savo ryžtu ir užsispyrimu nugalėjo. Jie atidavė labai daug jėgų, žinoma, buvo ir daug klaidų, bet jie sugebėjo nugalėti“, – auklėtinių kovingumu džiaugėsi A. Stropienė.

Prieš mėnesį tie patys vaikinai sužibėjo ir Molėtuose vykusiame tarptautiniame turnyre, kur tapo savo amžiaus grupės turnyro nugalėtojais.

Pasak trenerės, Garliavoje iškovota pergalė finale yra dvigubai saldesnė, nes įveikta itin pajėgi Panevėžio sporto gimnazijos komanda. Šioje gimnazijoje yra sudarytos išskirtinės sąlygos sportuoti. Norėtųsi, kad ir Klaipėdoje tokias galimybes turėtų daugiau jaunų perspektyvių sportininkų.

„Šiais metais siekėme, kad šie jaunieji čempionai, kurie po kelių metų pretenduoja tapti ir pagrindinės „Dragūno“ komandos nariais, galėtų kartu mokytis ir treniruotis lankydami sportinę klasę Vytauto Didžiojo gimnazijoje, tačiau, deja, dauguma nepateko. Labai apmaudu, nes matome puikų pavyzdį Panevėžyje, kur visa komanda kartu gyvena, kartu mokosi, kartu sportuoja. Tai itin svarbu komandiniame sporte ir matėme, kad Panevėžio komanda yra labiau patyrusi ir pajėgesnė už mus. Mes ją nugalėjome tik didžiulio ryžto dėka“, – kalbėjo A. Stropienė.


  2019-05-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt