P0

Orai

Grįžta lietuviškas pavasaris su vėju ir lietumi

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-05-22


„Pokyčiai jau vyksta nuo šiandien, karščio banga traukiasi, sugrįžta tradicinis pavasaris, kaip ir priklauso, – „Atvirai  Klaipėdai” sakė Jūrinių prognozių grupės budinčioji sinoptikė Judita Navašinskienė, savo teiginį pailiustravusi konkrečiu pavyzdžiu: trečiadienį 13 val. Klaipėdoje dar buvo 21 laipsnis šilumos, o jau 14.30 val. termometro stulpelis rodė vos 16-17 laipsnių.

Savaitgalį Palangoje vyksiantiems sporto renginiams orai nebus tokie palankūs, kaip pernai. Livijos Grajauskienės nuotr.

Pasak sinoptikės, nuo trečiadienio pasikeitė ir vėjo krytis, dabar jau jis pučia iš šiaurės vakarų ir vakarų, artimiausiomis dienomis vėjas tik stiprės, tad atpūs ir gerokai vėsesnius orus. Ketvirtadienio naktį numatoma 12-14, dieną – 15-17 laipsnių šilumos, naktį galimas trumpas lietus, perkūnija.

Panašus oras laikysis ir penktadienį, o štai šeštadienį jis dar labiau subjurs: stiprės vakarų kryčių vėjas, kuris gūsiuose gali siekti iki 16 m/s, numatomas ir lietus, o temperatūra dieną nepakils aukščiau 15-os laipsnių.

Lietus numatomas ir sekmadienį bei kitos savaitės pradžioje, oro temperatūra, pasak sinoptikės, bus pavasarinė, sieks ne daugiau 10-15 laipsnių.

Vanduo jūroje per kelias karštas dienas irgi dar nespėjo įšilti – ties Klaipėda vandens temperatūra siekia apie 14 laipsnių, o ties Nida Baltija tesušilo vos iki 9 laipsnių. Tad išsiilgusiems maudynių jūroje dar teks lukterti.


2019-05-22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt