P0

Regionas

Klaipėdos rajonas bendradarbiaus su Ukrainos Limano miestu (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-22


Klaipėdos rajono savivaldybės delegacija lankėsi Ukrainoje, Limano mieste, kur buvo pasirašytas ketinimų protokolas dėl bendradarbiavimo.

Ketinimų protokolu numatoma skatinti abiejų savivaldybių bendradarbiavimą ekonomikos, socialinėje, kultūros, švietimo, viešojo administravimo, turizmo, sporto ir aplinkos apsaugos srityse. Šalys įsipareigojo skatinti ir bendradarbiavimą tarp įstaigų, gyventojų bei verslininkų.

Limane lankantis Klaipėdos rajono savivaldybės delegacijai vyko Europos dienos šventė.

Bendradarbiavimo sutartis bus pasirašyta Klaipėdos rajone, kai čia Gargždų miesto gimtadienio proga lankysis Limano miesto meras P. F. Cimidanas su delegacija.

Klaipėdos rajono savivaldybė – vienintelė šiuo metu tarptautinė ukrainiečių partnerė.

Pasak Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjos Raimondos Kučinskaitės, Limano miesto savivaldybė panaši į Klaipėdos rajono tuo, kad turi panašią karjerų teritoriją, kuri yra didesnė nei Gargžduose. Ten taip pat planuojamas turizmas, rekreacija, norima įrengti industrinį parką. Tartasi ir dėl galimybės keistis patirtimi planavimo ir turizmo planavimo srityse.

Susitikime su Limano miesto savivaldybe dalyvavo ir JAV Tarptautinio vystymosi agentūros (USAID) atstovai, kurie siūlė iš dalies finansuoti šiuos patirties mainus.


2019-05-22

Vienas komentaras apie “Klaipėdos rajonas bendradarbiaus su Ukrainos Limano miestu”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt