Politika

Tirs Dainiaus Kepenio ir Algimanto Kirkučio elgesį (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-22


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija trečiadienį pradėjo tyrimą dėl klaipėdiečių, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai priklausančių Seimo narių Dainiaus Kepenio ir Algimanto Kirkučio elgesio.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Bus aiškinamasi, ar šie valstybės politikai nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

Tyrimas pradėtas gautos informacijos pagrindu. Teigiama, jog D. Kepenis priklauso Lietuvos olimpinės akademijos tarybai, Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmų tarybai ir (arba) yra šios organizacijos narys, o taip pat yra D. Kepenio Palangos sveikatos mokyklos savininkas ir vadovas, tačiau šių duomenų nenurodė savo privačių interesų deklaracijoje.

Taip pat teigiama, esą A. Kirkutis nedeklaravo narystės Europos gyvensenos medicinos organizacijoje bei Gyvenimo būdo medicinos asociacijoje.


2019-05-22

Vienas komentaras apie “Tirs Dainiaus Kepenio ir Algimanto Kirkučio elgesį”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt