P0

Politika, Svarbu

Kol kas tvirtins tik vieną administracijos direktoriaus pavaduotoją

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2019-05-23


Naujasis Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis ketvirtadienį jau pasirašė teikimą merui, kad jis į kitos savaitės miesto Tarybos posėdį įtrauktų klausimą dėl vieno iš jo pavaduotojų skyrimo.

Kaip „Atvira Klaipėda” ir buvo rašiusi, teikime yra konservatoriaus, miesto Tarybos nario Andriaus Dobranskio pavardė. Pasak G. Neniškio, toks buvo valdančios koalicijos sprendimas, kuris buvo derintas ir su juo pačiu.

Klaipėdos miesto tarybos nario mandatą Andrius Dobranskis jau artimiausiu metu turėtų iškeisti į Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo postą. Martyno Vainoriaus nuotr.

Teikimo dėl antrojo pavaduotojo G. Neniškis dar neparašė, nes, ant jo, dėl to dar neapsisprendė koalicija. „Atviros Klaipėdos” duomenimis, antrojo pavaduotojo, kuriuo neoficialiai buvo įvardijamas iki šiol laikinai savivaldybės administracijai vadovavęs Rusų aljanso atstovas Olegas Marininčius, skyrimo procesas sutriko, nes pastarasis negauna spec. tarnybų pažymos, leidžiančios dirbti su atitinkama informacija.

Pasak G. Neniškio A. Dobranskiui sulaukus Tarybos pritarimo jo kandidatūrai, pirmiausia būtų pavesta kuruoti socialinė sritis ir projektai.

„Kol kas gerai ir vienas pavaduotojas, nes be jo net išvykti niekur negali, tačiau tikrai norint efektyviai dirbti reikia dviejų” , – sakė G. Neniškis.

A. Dobranskį paskyrus į šias pareigas jo vietą miesto Taryboje užimtų konservatorė Justina Kunickaitė.

Savo išsilavinimo ir darbovietės rinkimų anketoje nenurodęs Andrius Dobranskis valdo 50 proc. UAB „Medpartneris” akcijų. Tiek pat jos akcijų priklauso Nerijui Kemekliui. Ši bendrovė skelbia teikianti medicinos paslaugas – vykdo įmonių darbuotojų sveikatos priežiūros veiklą, užtikrina medicinos pagalbos organizavimą įmonės viduje ir kt. Jo žmona Sandra dirba vyr. teisininke savivaldybės VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas”, užsiimančioje viešojo transporto organizavimu. Šiai įstaigai iki šios dienos vadovavo G. Neniškis.


  2019-05-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt