Veidai

Už „Neptūną“ serga 34 metus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-23


Nė viena komanda neįsivaizduojama be ją palaikančių sirgalių. Ne išimtis ir Klaipėdos „Neptūnas“, galintis pasidžiaugti būriu ištikimų fanų. Ypač tokiais, kurie komandai ištikimi ne vienerius metus. Toks yra 85-erių klaipėdietis Aleksandras Karbauskas.

„Neptūną palaikau jau nuo 1985-ųjų metų, iš viso jau yra 34 ar 35 metai. Nu, ir dar galvoju kokius metus kitus palaikyti“, – su šypsena teigia A. Karbauskas.

„Neptūno“ fano draugystė su klubu prasidėjo dar senojoje „Neptūno“ salėje, kurioje senjoras nepraleisdavo beveik nė vienerių rungtynių ir ištikimai palaikė uostamiesčio komandą.

2011-aisiais kartu su ekipa Aleksandras persikėlė ir į naująją „Švyturio“ areną.

„Kai pastatė naują areną, nuėjau ir akys išsprogo. Sakiau, kad aš dabar čia pasiklysiu. Toje mažoje salikėje eidavai ir viskas būdavo matyti vietoje, o čia – didžiausia arena“, – pasakojo „Neptūno“ sirgalius.

Dėl savo mylimos komandos Aleksandrui tenka įveikti ir įvairių iššūkių. Vienas jų – grįžti namo po vėlai pasibaigusių „Neptūno“ rungtynių.

„Visaip yra buvę. Yra tekę ir pėsčiomis pusę kelio eiti. Važiavau iki pusės miesto, vėliau nebėra važiuojančio tokiu metu autobuso. Dar trys kilometrai iki namų, o laikas – žiemos. Na ir einu“, – prisimena Aleksandras.


2019-05-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt