P0

Transportas

„Švarumo“ lipdukais papuošė pavyzdingų vairuotojų automobilius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-23


Visoje šalyje ketvirtadienį vyko „Švaraus vairuotojo“ akcija.

Draugiškuose reiduose vairuotojai galėjo pabendrauti su pareigūnais, pasitikrinti savo vairavimo istoriją, o pavyzdingieji, kurie per paskutinius metus keliuose nebuvo padarę nusižengimų, gavo ne tik „Švaraus vairuotojo“ vardą suteikiantį lipduką automobiliui, bet ir policijos partnerių dovanas.

Klaipėdos Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika sakė, kad į iniciatyvos reidą uostamiestyje suvažiavo apie tris dešimtis vairuotojų. Dalis iš jų nebuvo nė karto bausti už jokį nusižengimą Kelių eismo taisyklėms, o kita dalis – vairuotojai, bausti nebent prieš keletą metų.

„Džiaugėmės galėdami priekinius šių vairuotojų automobilių stiklus papuošti lipdukais „Švarus“, kurie teikia garbę ir kitus informuoja, kad tai ne koks „kelių erelis“, o pavyzdingas eismo dalyvis. Kad būtų visiška švara, be lipduko ir Kelių policijos dovanoto šimtmečio atšvaito su Vyčio ženklu, vairuotojai gavo ir kuponus nemokamam automobilio plovimui“, – pasakojo M. Džermeika.


  2019-05-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt