P0

Fotoreportažai, Svarbu, Švietimas

Nuaidėjo paskutinis skambutis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-24


Šios savaitės antroje pusėje Lietuvos mokyklose abiturientams pradėjo skambėti paskutinis skambutis. Ta proga Klaipėdos dvyliktokai tradiciškai susirinko į eiseną ir centrinėmis miesto gatvėmis atkeliavo iki Laikrodžių muziejaus kiemelio, kur visada vyksta šiai progai skirtas šventinis renginys.

Abiturientus į egzaminų sesiją palydėjo ne tik mero Vytauto Grubliausko žodžiai, bet ir grupės “Flash voyage” muzikinis sveikinimas bei vaikų šokio kolektyvo “Junga” pasirodymas. O svajones į dangų palydėjo spalvoti heliniai balionai.

Šiais metais uostamiesčio mokyklas paliks 2032 abiturientai – trylika mažiau nei pernai. Visoje Lietuvoje šiemet bendrojo ugdymo mokyklas baigia 23,7 tūkst. abiturientų. Pernai su mokykla atsisveikino daugiau nei 25 tūkst. dvyliktokų ir gimnazistų. Panašiai tiek pat abiturientų mokyklas baigė ir užpernai.

Švietimo vidus

Nuskambėjus paskutiniam skambučiui, abiturientams pagrindinė brandos egzaminų sesija mokyklose dar truks iki birželio 20 d.

Norint gauti brandos atestatą, šiemet reikia išlaikyti privalomą lietuvių kalbos ir literatūros bei dar vieną pasirinktą brandos egzaminą. Privalomas lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas vyks birželio 1 d., šeštadienį.


  2019-05-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt