P0

Sportas

Tarp biatlono nugalėtojų – ir uostamiesčio pareigūnai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-24


Policijos taikomojo biatlono varžybos yra viena iš giliausias tradicijas turinčių sporto šakų, kurios rengiamos nuo pat Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo.

Anksčiau tokios varžybos vykdavo Vilniuje, o pastaruosius keletą metų šios sporto šakos atstovai sukviečiami į pajūrį.

Palangos užkardos Karklės atraminiame punkte esančioje pasieniečių šaudykloje buvo susirinkę 54 dalyviai, kurie atstovavo vienuolikai komandų. Organizatorių nuotr.

Šiais metais į Klaipėdos rajono Palangos užkardos Karklės atraminiame punkte esančią pasieniečių šaudyklą buvo susirinkę 54 dalyviai, kurie atstovavo vienuolikai komandų. Dalyviams reikėjo ne tik kuo greičiau bėgte įveikti 2 km atstumą, bet ir kuo taikliau šaudyti į taikinį iš tarnybinio ginklo – pistoleto. Už netaiklius šūvius prie sugaišto trasoje laiko buvo skiriamos baudos sekundės. Kiekvieną komandą galėjo sudaryti ne daugiau kaip šeši dalyviai, o komandiniai rezultatai buvo skaičiuojami pagal keturių dalyvių: dviejų moterų ir dviejų vyrų geriausius rezultatus bei estafetėje parodytą laiką.

Tarp moterų asmeninėje įskaitoje geriausiai sekėsi Kauno atstovėms Airinai Pauliukonienei ir Ligitai Simanavičiūtei, o trečioji vieta atiteko pareigūnei iš Klaipėdos  Gabrielei Žimančiūtei-Kairei.

Vyrų grupėje nugalėjo Tauragės policijos biatlonininkas Vaidas Kuizinas, aplenkęs Kauno atstovą Gediminą Gaulių ir Lietuvos policijos mokyklos sportininką Gabrielių Gaubšą.

Estafetės varžybose komandos išsirikiavo tokia tvarka: Kauno, Lietuvos policijos mokykla ir Klaipėdos apskrities policijos komanda. Šių komandų rezultatai nepasikeitė ir bendroje įskaitoje, susumavus estafetės ir individualius dalyvių rezultatus.

Varžybų dalyvius sveikino ir jiems apdovanojimus įteikė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas ir pavaduotojas Ramūnas Šideikis.


2019-05-24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt