P0

Mums rašo

Melnragėje – ryškiaspalvė ikimokyklinukų sporto šventė

Atvira Klaipėda

Santa Neniškytė-Belkinienė
2019-05-25


Klaipėdoje prie jūros šurmuliavo 500 ikimokyklinukų iš 32 Klaipėdos ikimokyklinio ugdymo įstaigų, kuriuos sukvietė tradicinės sveikatos ir sporto šventės „Draugystės krantas“ organizatoriai.

Darželių komandos, pasipuošusios ryškiaspalve šventine atributika, skandavo prisistatymo šūkius apie sveiką gyvenimo būdą. Įveikusios kliūčių ruožą miške komandos atėjo į sektorius, kur kūno kultūros mokytojai organizavo aktyvią fizinę veiklą. Vaikai atliko mankštelę,  lavino motorinius įgūdžius, žaidė judriuosius žaidimus, o svarbiausia – patyrė judėjimo džiaugsmą.

Tai gražus ikimokyklinio ugdymo įstaigų neformaliojo švietimo mokytojų metodinio būrelio indėlis skatinant vaikų fizinį aktyvumą.


  2019-05-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt