P0

Fotoreportažai, Miestas

Šeimų gegužinė sudrebino pietinę Klaipėdą (2)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-05-25


Šeštadienį nuo pat ryto pietinėje Klaipėdos dalyje esančiame Sąjūdžio parke vyko Šeimų gegužinė, skirta tarptautinei šeimos dienai paminėti. Į ją sugužėjo uostamiesčio švietimo, vaikų laisvalaikio centrų, sveikatos, nevyriausybinių organizacijų bei specialiųjų pajėgų – policijos, pasieniečių, ugniagesių gelbėtojų, kariuomenės atstovai su savo pasirodymais.

Šventę pradėję energingieji „Vyturio“ progimnazijos jaunieji būgnininkai į parką priviliojo būrius aplinkinių rajonų gyventojų su vaikais.

Berniukai su tėveliais noriai dalyvavo jaunojo kario estafetėje, mergaitės rinkosi kitokias veiklas. Į dangų kilo margaspalviai aitvarai, susirinkusius linksmino jauni ir vyresni dainininkai, ugniagesių bei kinologų pasirodymai.

Šventę vainikavo žymiojo uostamiesčio šeiminio dueto – Violetos ir Viliaus Tarasovų nuotaikingas pasirodymas, privertęs kiek praretėjusius žiūrovus pajudėti.

Miesto bendruomenei skirtą Šeimų gegužinę organizavo Klaipėdos miesto savivaldybė kartu su Karalienės Luizės jaunimo bei Šeimos centrais, dalyvaujant organizatorių partneriams.


  2019-05-25

  2 komentarai “Šeimų gegužinė sudrebino pietinę Klaipėdą”

  1. AvatarNu jo (IP: 78.57.214.60)

   O tikrus parkus niokoja naikina visokie kar karai ir keberiokštininkai ):

  2. AvatarMiestietė (IP: 78.57.214.60)

   Koks čia parkas?! Plynas laukas su valašininėm susnom….

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt