Fotoreportažai, Miestas

Šeimų gegužinė sudrebino pietinę Klaipėdą (2)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-05-25


Šeštadienį nuo pat ryto pietinėje Klaipėdos dalyje esančiame Sąjūdžio parke vyko Šeimų gegužinė, skirta tarptautinei šeimos dienai paminėti. Į ją sugužėjo uostamiesčio švietimo, vaikų laisvalaikio centrų, sveikatos, nevyriausybinių organizacijų bei specialiųjų pajėgų – policijos, pasieniečių, ugniagesių gelbėtojų, kariuomenės atstovai su savo pasirodymais.

Šventę pradėję energingieji „Vyturio“ progimnazijos jaunieji būgnininkai į parką priviliojo būrius aplinkinių rajonų gyventojų su vaikais.

Berniukai su tėveliais noriai dalyvavo jaunojo kario estafetėje, mergaitės rinkosi kitokias veiklas. Į dangų kilo margaspalviai aitvarai, susirinkusius linksmino jauni ir vyresni dainininkai, ugniagesių bei kinologų pasirodymai.

Šventę vainikavo žymiojo uostamiesčio šeiminio dueto – Violetos ir Viliaus Tarasovų nuotaikingas pasirodymas, privertęs kiek praretėjusius žiūrovus pajudėti.

Miesto bendruomenei skirtą Šeimų gegužinę organizavo Klaipėdos miesto savivaldybė kartu su Karalienės Luizės jaunimo bei Šeimos centrais, dalyvaujant organizatorių partneriams.


2019-05-25

2 komentarai apie “Šeimų gegužinė sudrebino pietinę Klaipėdą”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt