P0

Fotoreportažai, Transportas

Surengė pirmąjį bemotorio transporto festivalį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-26


Sekmadienį į Klaipėdoje pirmą kartą surengtą riedančio bemotorio transporto festivalį „Riedame į vasarą” susirinko apie keletas dešimčių dviratininkų, reidutininkų ar paspirtukus „pasikinkiusių” klaipėdiečių.

Jie lydimi policijos ekipažų po Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko duoto starto Herkaus Manto gatve nuo Atgimimo aikštės pajudėjo iki Vasaros estrados, kur koloną pasitiko grupė „Pinigautojai” ir įvairios rungtys.

Šiuo renginio siekiama skatinti visuomenę dažniau naudotis bemotore transporto priemone, taip prisidedant prie sveikos gyvensenos skatinimo, ekologiškų transporto priemonių pasirinkimo, oro taršos ir triukšmo mažinimo bei aplinkos tausojimo.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  2019-05-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt