Fotoreportažai, Verslas

„ŽM studija“ atšventė vienerių metų gimtadienį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-26


Retai viešumoje pasirodanti buvusi Egidijaus Dragūno (Sel) mylimoji Eleonora Sebrova (Orea) dalyvavo prabangiame Klaipėdoje vykusiame vakarėlyje – kartu su dainininke Egle Jakštyte (Eley) ji buvo „ŽM studijos“ vienerių metų gimtadienio viešnia.

Į Teatro aikštėje įsikūrusios studijos vakarėlį buvo galima patekti tik su kvietimais. Tarp svečių buvo retai vakarėliuose sutinkamas žymus tatuiruočių meistras Danielius Djačkovas su žmona Gintare, trenerė Rasa Vilkienė, dizainerė Modesta Šukė, verslininkas Juozas Tubinas, renginių vedėjas Giedrius Gustas, garsus kirpėjas-stilistas Jurijus Levcenkovas, „FUMparFUM“ studijos kūrėjai, balerina ir modelis Neda Šerniūtė, studijos klientai.

Pirmąjį gimtadienį švenčiančios studijos įkūrėja Živilė Mažeikaitė svečių prašė nenešti dovanų, o paaukoti Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centrui. Surinktos lėšos dar skaičiuojamos.

Vakarėlio metu naują savo kolekciją „Fighting Soul“ pristatė drabužių dizainerė Modesta Šukė, po pristatymo viešai pranešusi, kad išsikrausto dirbti ir gyventi į Kauną.

„ŽM studijos“ gimtadienyje pasirodė šokėjai „Motus Imperium“. Renginį vedė radijo stoties „Laluna“ laidų vedėjas Vilius Regalas.

Donato Vaičiulio, „ATEDO foto”, Nikolaj Sudajev, „Benas Photography” nuotr.


2019-05-26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt