P0

Miestas

Į Klaipėdą atvyksta Kudžio miesto delegacija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-27


Antradienį vakare į Klaipėdą atvyks Japonijos Kudžio miesto delegacija, kurią sudarys 35 asmenys – be oficialių miesto atstovų – Kudžio mero p. Joji Endo, miesto tarybos vadovo p. Koshi Nakatai ir kitų pareigūnų (iš viso 12 asmenų), atvyksta ir 23 Kudžio miestiečiai, norintys aplankyti ir pamatyti Klaipėdą.

Japonijos delegacija Klaipėdoje viešės gegužės 28 – birželio 1 dienomis.

Kudžio miesto delegacijos apsilankymo tikslas – paminėti 30 metų trunkantį Klaipėdos ir Kudžio bendradarbiavimą, bus pasirašoma atnaujinta miestų bendradarbiavimo sutartis.

Klaipėdos miesto savivaldybė savo svečiams taip pat organizuoja kultūrinę programą, kurios metu Kudžio gyventojai susipažins su Klaipėdos piliaviete ir jos istorija, Klaipėdos senamiesčiu bei UNECO pasaulio paveldu – Kuršių Nerija. Kudžio miesto savivaldybės atstovams bus pristatytos Klaipėdos miesto kultūros bei sporto įstaigos, verslo įmonės.

Gegužės 29 d. Klaipėdos pedagoginėje psichologinėje tarnyboje svečiai iš Japonijos dalyvaus Laiko kapsulės bei sakuros sodinimo ceremonijoje.

Kudžio delegacija lankysis ir birželio 1 d. Klaipėdoje vyksiančiuose Olimpinės dienos renginiuose.

Klaipėdos miesto savivaldybė su Kudžio miestu pradėjo bendradarbiauti 1989 metais. 2009 m. ir 2014 m. bendradarbiavimo sutartys buvo atnaujintos.

Klaipėdiečiai kviečiami į šiuos Klaipėdos ir Kudžio bendradarbiavimui skirtus renginius:

Gegužės 30 d. (ketvirtadienis)

10 val. kultūrinis renginys Klaipėdos piliavietės šiaurinės kurtinos salėje (Priešpilio g. 2): Klaipėdos ir Kudžio miestų bendradarbiavimo paroda; „Arigato“ paroda; arbatos gėrimo ceremonija, kaligrafijos pamoka.

Miesto straipsnių vidus

Gegužės 31 d. (penktadienis)

10 val. Dziudo parodomosios varžybos Klaipėdos lengvosios atletikos manieže (Taikos pr. 54).


  2019-05-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt