P0

Regionas

Kunigystei pasišventęs 40 metų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-27


Pirmadienį Gargždų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios klebonas kanauninkas, miesto garbės pilietis Jonas Paulauskas minėjo ypatingą gyvenimo sukaktį – 40-ies metų kunigystės jubiliejų.

Šv. Mišiose dalyvavo ir kleboną Joną Paulauską sveikino gausus būrys svečių kunigų, parapijiečiai, organizacijų atstovai, Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė. 

Sveikinusieji dėkojo klebonui už nuveiktus darbus, atsidavimą parapijiečiams ir neabejingumą jų rūpesčiams, linkėjo stiprybės, Viešpaties palaimos ir toliau parapijiečius taip nuoširdžiai vesti Dievo keliu.

Taip pat gražių sveikinimo žodžių sulaukė ir kunigas Kęstutis Vainorius, minintis 25-erių metų kunigo tarnystės jubiliejų.

Į Gargždus kunigas J. Paulauskas buvo atkeltas 1988 m. Jis tapo 33-iuoju Gargždų parapijos istorijoje klebonu. 1989 m. jis pradėjo penktosios Gargždų bažnyčios statybą, kuri šiandien yra pagrindinis miesto simbolis. Klebonas yra daugumos Gargžduose veikiančių katalikiškų organizacijų įkūrėjas, globėjas, dvasios vadas. Gargždų parapijos klebono J. Paulausko nuoširdi ganytojiška veikla, nemaža kunigo darbo patirtis Telšių vyskupijoje buvo įvertinta ir 2001 m. jam buvo suteiktas kanauninko titulas. Jis yra Telšių vyskupijos katedros kapitulos narys, išrinktas į Telšių vyskupijos kunigų tarybą ir konsultorių kolegiją. 2003 m. klebonui buvo suteiktas Gargždų miesto garbės piliečio vardas.


  2019-05-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt