P0

Sportas

„Okinavos” auklėtiniams – mero padėkos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-27


Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas įteikė padėkas sporto klubo „Okinava” auklėtiniams ir jų mokytojai Dianai Mačiūtei už aukštus sportinius pasiekimus bei Klaipėdos miesto garsinimą.

D. Mačiūtė pagerbta už Europos Kyokushin Karate KATA (technikos demonstravimas) čempionate iškovotą 3 vietą. Edvinas  Kolmogorovas Lietuvos Kyokushin Karate jaunimo čempionate tapo KATA ir Kumite (kovos) čempionu. Tokį patį titulą jaunių čempionate iškovojo Kornelija Jankantaitė, o Matas Sasnauskas sulaukė padėkos už šiame čempionate iškovotą KATA auksą ir Kumite 3 vietą. Rūta Vaicekauskaitė ten tapo čempione. O Matas Kunickas tarp jaunučių iškovojo bronzos medalį, Enrikas Puceta – KATA sidabrą.

Artimiausias rimtas okinaviečių išbandymas laukia Čekijoje, kur birželio pabaigoje vyks Europos čempionatas.


2019-05-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt