P0

Kultūra

Teatras pokalbiui sukvies jaunimą ir žmones su negalia

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-27


Klaipėdos „Apeirono“ teatras organizuoja kelias dienas truksiantį renginį „Dialogas“, kurio metu teatralai kūrybiniam darbui kvies miesto jaunimą ir žmones su protine negalia.

Pexels nuotr.

Teatrinės dirbtuvės „Dialogas“ vyks birželio 17-22 dienomis „Apeirono“ teatre.

Šis projektas – tai psichologinės-teatrinės raiškos dirbtuvės, kuriose bendram kūrybiniam, edukaciniam darbui apjungiamos trys skirtingos tikslinės grupės: protinę negalią turintis jaunimas, profesionalūs  teatralai ir Klaipėdos jaunimas (nuo 16 iki 29 m.).

Taip siekiama ne tik integruoti žmones su negalia, bet ir kurti naujus tarpusavio ryšius.

Įvairiomis temomis teatro pratimų principais su dalyviais kartu dirbs teatro profesionalės Greta Gudelytė ir Eglė Kazickaitė, dirbtuvių metu bus fotografuojama ir filmuojama, o vaizdo medžiaga naudojama sociologiniams tyrimams ir parodoms.

Į projektą įsitraukia neįgaliųjų centras „Klaipėdos lakštutė“ ir sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Klaipėdos viltis“.

Šeštą dirbtuvių dieną klaipėdiečiai bus kviečiami į atvirą performatyvų vakarą, kuriame bus galima išvysti dirbtuvėse patirtus atradimus, pabendrauti su projekte dalyvavusiais žmonėmis.

Kultūros straipsnių vidus

Jaunimas, norintis dalyvauti šiose teatro dirbtuvėse, kviečiamas registruotis. Dalyvių skaičius ribotas, registracija vyks iki birželio 10 dienos.

Registracija ir daugiau informacijos – ČIA.


2019-05-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt