P0

Spyglys, Svarbu

„Atviroje Klaipėdoje“ apsigyveno Spyglys (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-28


Jau kurį laiką kai kurie „Atviros Klaipėdos” skaitytojai ir rėmėjai vis draugiškai pabaksnodavo, kad reikėtų mūsų internetiniame dienraštyje atidaryti ir humoro rubriką.

Galvojom, gal neverta, nes ir taip juk viską rašome, ką norime – pas mus neegzistuoja nei ekonominė, nei politinė ar savininkų interesų pagimdyta cenzūra. Visgi kapsėjo, kapsėjo ir prikapsėjo –  atidarome rubriką „Spyglys“ (už pavadinimą ačiū skaitytojai Daliai).

Šios rubrikos tikrai nerekomenduojame skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite. O mūsų humoras dar iš viso bus sunkiai suprantamas, juodas, kandus. Tad rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Beje, Spygliu galite tapti kiekvienas – siųskite savo pastebėjimus martynas@atviraklaipeda.lt. Anonimiškumą garantuojame!


2019-05-28

2 komentarai “„Atviroje Klaipėdoje“ apsigyveno Spyglys”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt