P0

Kriminalai ir nelaimės

Drastiško turto prievartavimo ir plėšimo byla pasieks teismą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-28


Klaipėdos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl didelės vertės turto prievartavimo ir plėšimo.

Anot policijos pranešimo, šį mėnesį į Lietuvą pargabentas nuo 2016 metų ieškotas įtariamasis, kuris buvo sulaikytas Jungtinėje Karalystėje pagal Europos arešto orderį.

Įtariama, kad 2016 m. vasarą vyras su bendrininkais prievartavo didelės vertės turtą iš vieno palangiškio ir jį apiplėšė. Nukentėjusysis buvo sumuštas ir pririštas prie medžio. Užpuolikai reikalavo sumokėti 10 000 Eur, pagrobė buto raktus, pinigus bei kitus daiktus. Iš aukos buto buvo pagrobti pinigai, įvairūs daiktai bei alkoholiniai gėrimai.

Klaipėdos tyrėjai nustatė, kad nusikaltimus organizavo ir juose dalyvavo gerai jiems žinomas, su organizuotu nusikalstamumu siejamas asmuo. 2017 m. jis ir vienas iš jo bendrininkų buvo pripažinti kaltais ir nuteisti atitinkamai šešių su puse bei penkių su puse metų laisvės atėmimo bausmėmis. Trečias įtariamasis nuo ikiteisminio tyrimo pasislėpė. 2018 m. jis buvo sulaikytas Jungtinėje Karalystėje ir perduotas Lietuvai. Jam pareikšti kaltinimai dėl plėšimo ir didelės vertės turto prievartavimo bei paskirta kardomoji priemonė – suėmimas.

Už padarytus nusikaltimus vyrui gali būti skirta laisvės atėmimo iki 10 metų bausmė.


  2019-05-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt