P0

Kultūra

„Kiti žmonės“ į Klaipėdą neatvyks

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-29


Klaipėdos dramos teatras praneša, kad atšaukiamas festivalyje „TheATRIUM”  birželio 14 d. numatytas rodyti Grzegorzo Jarzynos režisuotas trupės TR Warszawa spektaklis „Kiti žmonės“ pagal lenkų rašytojos Dorotos Masłowskos tekstus.

„Deja, staiga dėl nuo trupės ir nuo festivalio nepriklausančių aplinkybių spektaklį tenka atšaukti: šįkart festivalyje jo parodyti neįmanoma Klaipėdos dramos teatro ir trupės TR Warszawa vadovai tikisi, kad spektaklį pavyks atvežti ir parodyti Klaipėdoje per naują teatro sezoną ir ketina ieškoti tam galimybių”, – rašoma teatro pranešime.

Visi, įsigiję bilietus „Tiketos” kasose, gali atgauti pinigus už juos tose pačiose kasose iki š. m. birželio 28 d. (arba pasikeisti į bilietus kitam spektakliui). Įsigijusieji bilietus internetu, gali grąžinti juos ir atgauti pinigus taip pat internetu.


2019-05-29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt