P0

Miestas

Klaipėda ir Kudžis ataujino bendradarbiavimo sutartį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-29


Trečiadienį Klaipėdos miesto savivaldybėje Japonijos Kudžio miesto ir Klaipėdos merai pasirašė atnaujintą susigiminiavusių miestų sutartį.

Ja siekiama tęsti sėkmingą bendradarbiavimą bei paremti Japonijos ir Lietuvos Respublikos tarpvalstybinę politiką toliau plėtojant tarpusavio mainus ir ryšius kultūros, švietimo, jaunimo ir jų organizacijų veiklos, turizmo, verslo ir kitose srityse.

„Iš Kudžio atvykome kartu su gyventojais, norėdami drauge paminėti Klaipėdos ir Kudžio miestų sėkmingų partnerystės santykių trisdešimtąsias metines bei įsitikinti, kad mūsų bendradarbiavimas tęsis ir ateityje. Norėčiau palinkėti, kad mūsų miestų santykiai laiko perspektyvoje vis stiprėtų ir taptų miestų partnerystės pavyzdžiu visame pasaulyje“, – sakė Kudžio meras Joji Endo.

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas pabrėžė, kad Klaipėdos ir Kudžio draugystė yra ypatinga ne tik trukmės, bet ir turinio bei nuoširdumo bendraujant tarpusavyje kontekste.

„Šiandien sutinkame patikimus, ištikimus ir labai mielus bičiulius. Kudžio miestas yra vienas mažiausių pagal gyventojų skaičių ir vienas labiausiai nutolusių atstumo prasme Klaipėdos miesto partnerių, tačiau būtent su Kudžio miestu užsimezgė ypatingai draugiški, jaukūs ir šilti santykiai, kurie įveikė epochas, pasikeitimus, stichines nelaimes, kurios buvo Japonijoje, bei išlaikė visus išbandymus“, – sakė Klaipėdos meras.

Japonijos delegacija Klaipėdoje viešės iki birželio 1 dienos. Vizito metu abiejų miestų bendromis pastangomis organizuojami įvairūs renginiai.


  2019-05-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt