P0

Regionas

Sukūrė dainą apie Palangą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-30


Palanga šį penktadienį prasidėsiančios tris dienas truksiančios Kurorto šventės metu pristatys dainą „Visi į Palangą“.

Deivido Zvonkaus sukurtas kūrinys pirmą kartą oficialiai bus pristatytas penktadienį, gegužės 31 d., 21 val. Kurorto šventės atidarymo metu. Jį Palangoje, Jūratės ir Kastyčio skvere, atliks palangiškė dainininkė Paulina Skrabytė kartu su savo mokytojais – Viliumi ir Violeta Tarasovais bei Palangos kameriniu choru.

Pagal šio kūrinio garso takelį šeštadienį 23.30 val. dangų ties jūros tiltu nušvies ir Kurorto šventės fejerverkas su lazerių šou.

„Svarstydami, koks hitas šiais metais turėtų visus kviesti į Palangą, užsibrėžėme tikslą sukurti jį „šviesų“ bei nuotaikingą, „užvedantį“ ir lengvai įsimenamą – tokį, kuris skelbtų apie visus metus veikiantį kurortą bei kviestų atvykti į Palangą ne tik karštuoju metų laikotarpiu, kadangi vasara Palangoje niekuomet nesibaigia“, – pranešime spaudai cituojamas Kurorto šventės režisierius Marius Tumšys.

Naują dainą galima išgirsti čia. 


2019-05-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt