Regionas, Vasara 2019

Neringoje prasidėjo maudymosi sezonas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-01


Nuo birželio 1-osios Neringos paplūdimuose prasideda maudymosi sezonas ir darbą pradeda gelbėtojai.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Kaip ir kasmet įteisinti keturi Baltijos jūros pakrantės paplūdimiai – Nidos, Preilos, Pervalkos ir Juodkrantės. Tarptautinis paplūdimio kokybės ženklas – Mėlynoji vėliava vėl plevėsuos ties Nidos ir Juodkrantės paplūdimių centrinėmis gelbėjimo stotimis. Lietuvos žaliųjų judėjimo atstovai Neringos paplūdimiams skirtas vėliavas iškilmingai įteiks pirmąją festivalio „Sveika, Neringa!” dieną, birželio 7-ąją.

Anot savivaldybės pranešimo, gegužę startavusi Neringos savivaldybės maudyklių vandens kokybės stebėsena bus vykdoma visą vasarą – mėginiai bus imami birželio 11 ir 25, liepos 9 ir 23, rugpjūčio 6 ir 20 bei rugsėjo 3 dienomis.

Kaip ir praėjusią vasarą, zonos, skirtos lankytis su gyvūnais yra išskirtos visų gyvenviečių paplūdimuose. Jas žymi atitinkamai ženklai, o šiuose paplūdimiuose galima rasti specialias šiukšliadėžes su ekskrementams skirtais maišeliais.

Paplūdimių lankytojų saugumu rūpinsis BĮ „Paslaugos Neringai“ vandens gelbėtojų komanda, prie kurios šiais metais prisijungė 10 merginų.

Preiloje, Pervalkoje bei ties mažosiomis gelbėjimo stotimis maudymosi sezonas truks iki rugpjūčio 31-osios, ties Nidos centrine gelbėjimo stotimi iki rugsėjo 15-osios , ties Juodkrantės centrine gelbėjimo stotimi iki rugsėjo 8-osios.


2019-06-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt