P0

Sportas

Tęsia Kazimiero Budrio tradiciją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-01


Penktadienio vakarą Klaipėdos sporto rūmuose prasidėjo ir šeštadienį bei sekmadienį tęsis jau 43-iasis Kazimiero Budrio taurės šeimų krepšinio turnyras. Šiemet mirusio Klaipėdos garbės piliečio tradiciją pratęsė Klaipėdos sportininkų namų vadovas Algirdas Vaicekauskas.

Turnyre rungiasi aštuonios šeimos, įveikusios atrankos turnyrus, vykusius įvairiuose Lietuvos miestuose. Tai – Jurčiai (Plungė), Nausėdai (Šilutės rajonas), Jemets iš Kijevo (Ukraina), Ruškiai iš Veiviržėnų, Šliogeriai iš Kauno, Bručkai iš Gargždų, Stoniai iš Švėkšnos ir Tautvaišiai iš Panevėžio.

Šeštadienį komandų tarpusavio susitikimai vyksta nuo 10 iki 19 val. Sekmadienį dvikovos dėl vietų numatytos nuo 10 val. Bronzinis finalas – 12 val., finalas – 13 val. Turnyro uždarymas ir nugalėtojų apdovanojimas – nuo 14 val.

K. Budrio šeimų krepšinio turnyras rengiamas nuo 1977 m.


  2019-06-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt