P0

Fotoreportažai, Sportas

43-iąją Kazimiero Budrio taurę iškovojo Ruškių šeima

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2019-06-02


Sekmadienio popietę įtemptomis finalo rungtynėmis finišavo 43-iasis Kazimiero Budrio taurės šeimų krepšinio turnyras – pirmasis be paties K. Budrio, palikusio šį pasaulį šiemet vasarį.

Dėl K. Budrio taurės finale susigrūmė dviejų turnyro grupių nugalėtojai – Ruškių šeima iš Veiviržėnų ir panevėžiečiai  Tautvaišiai. Iki tol pralaimėjimo kartėlio nepatyrę Ruškiai šventė pergalę ir finale rezultatu 60:56. Trečią vietą iškovojo kauniečiai Šliogeriai. Iš viso turnyre šiemet jėgas išbandė aštuonios šeimos, įveikusios atrankos turnyrus, vykusius įvairiuose Lietuvos miestuose, taip pat ukrainiečių Jemets komanda iš Kijevo.

Klaipėdos garbės piliečio tradiciją pratęsęs Klaipėdos sportininkų namų vadovas Algirdas Vaicekauskas pasirūpino, kad būtų išrinkti bei padovanoti ir geriausi kiekvienos komandos nariai, ir simbolinis turnyro šeštas, ir vyriausias bei jauniausias dalyviai. Prizus jie atsiėmė iš K. Budrio atžalų – Ramintos ir Eduardo – rankų.

Pats A. Vaicekauskas susigraudino, kai sulaukė padėkos ir atminimo dovanos – angelų Kazimiero ir Algirdo bareljefą iš Vilniaus Aušos vartų, kurį jam įteikė sporto žurnalistas Vidas Mačiulis.

K. Budrio šeimų krepšinio turnyras rengiamas nuo 1977 m.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  2019-06-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt