Transportas

Sugrįžta „Pajūrio ekspresas“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-03


Jau trečius metus iš eilės riedantys „Pajūrio ekspreso“ traukiniai grįžta ir šią vasarą.

Pirmieji traukiniai į populiariuosius pajūrio kurortus – Palangą, Nidą, Preilą, Pervalką ir Juodkrantę – keliones pradės birželio 7–ąją.

„Lietuvos geležinkeliai“ praneša, kad „Pajūrio ekspresas“ – tai tęstinis jų maršrutas, kuriuo iš Vilniaus traukiniu galima vykti į Kretingą ar Klaipėdą, o kelionę į pajūrio kurortus tęsti nemokamais autobusais.

Keleiviams siūlomos dvi kryptys: Vilnius – Palanga ir Vilnius – Nida su tarpinėmis stotelėmis Juodkrantėje, Preiloje ir Pervalkoje.

Keliaujantys į Palangą iš traukinio į specialų autobusą persės Kretingos geležinkelio stotyje, į Neringos kurortus – Klaipėdos geležinkelio stotyje. Į „Pajūrio ekspreso“ bilieto kainą įskaičiuoti kelionės traukiniu, autobusu bei kelto mokesčiai, tad keleiviams nereikia rūpintis papildomomis rinkliavomis.

„Pajūrio ekspreso“ keleiviai gali rinktis iš dviejų kelionės klasių: verslo ir ekonominės. Į verslo klasės bilietą įskaičiuoti nemokami gėrimai ir užkandžiai, įrengtos komfortiškesnės sėdimos vietos, vagone važiuoja mažiau keleivių. Ekonominės klasės keleiviai užkandžius ir gėrimus gali įsigyti už papildomą mokestį kelionės metu.

Bilietai į Palangą kainuoja 21 eurą, vykstant ekonomine klase, ir 24,60 euro važiuojant verslo klase. Bilietai į Nidą kainuoja 22,30 euro ekonomine klase ir 26 eurai verslo klase. Grupėms nuo šešių asmenų taikomos nuo 10 iki 20 proc. nuolaidos. Vaikai iki 7 metų „Pajūrio ekspreso“ traukiniais keliauja nemokamai, nuo 7 iki 10 metų amžiaus taikoma 50 proc. nuolaida, moksleiviams – 30 proc. nuolaida.

Startuojant pirmiesiems šiemet „Pajūrio ekspreso“ reisams, „Lietuvos geležinkeliai“ keleiviams dovanoja 25 proc. nuolaidą, tad bilietai į Palangą kainuos 15,75 eurų ekonomine klase, į Nidą – 16,72 eurų. Nuolaida galios birželio 7–9 dienomis.

Iš Vilniaus „Pajūrio ekspreso” traukiniai išvyksta penktadieniais 16 val., keleiviai Palangą pasieks 20.15 val., o Nidą – 21.45 val. Šeštadieniais „Pajūrio ekspresas” iš Vilniaus išvyksta 7.25 val., į Palangą atvyksta 11.25 val., į Nidą – 12.55 val.

Transporto straipsnių vidus kompas

Atgal į sostinę ekspresas grįžta sekmadieniais, Vilnių pasiekia 20.30 val.

Įsigyti bilietus į traukinius bei daugiau informacijos apie „Pajūrio ekspreso“ maršrutus galima rasti www.traukiniobilietas.lt. Informacija telefonu teikiama numeriu +370 700 5511.


Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2019-06-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt