P0

Regionas

Drevernoje – nauja ikimokyklinio ugdymo grupė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-04


Klaipėdos rajono savivaldybė praneša, kad Drevernos mokykloje-darželyje nuspręsta įrengti ir atidaryti naują ikimokyklinio ugdymo grupę. Ji duris atvers jau šį rugsėjį.

Teigiama, kad ją atidarius pavyks sumažinti tiek į Drevernos mokyklą-darželį, tiek į Priekulės lopšelį-darželį patekimo laukiančių 2016 m. gimusių vaikų eilę.

Taip pat informuojama, kad savivaldybė teiks Kretingalės pagrindinės mokyklos kandidatūrą dalyvauti 2019 m. Švietimo įstaigų modernizavimo programoje. Pagal programos nuostatus, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos skiriamos lėšos (beveik 17 tūkst. eurų) gali būti naudojamos stogų avarinei būklei šalinti, patalpų pritaikymui žmonių su negalia reikmėms, persirengimo patalpoms prie sporto salių atnaujinti. Kretingalės pagrindinėje mokykloje investicijos būtų skiriamos senų lempoms pakeisti sporto salėje, dušinių ir persirengimo kambarių remontui.


  2019-06-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt