P0

Uostas ir jūra

Klaipėdos uostas pristatomas Miunchene

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-04


Šiomis dienomis Vokietijoje vyksta viena didžiausių transporto ir logistikos parodų pasaulyje. Miuncheno parodų miestelyje Messegelande pristatomas ir Klaipėdos uostas.

Kartu su Uosto direkcija parodoje dalyvauja ir AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija (KLASCO), UAB Klaipėdos konteinerių terminalas, UAB „BPA“, UAB „Baltijos pervežimai“, „Limarko” grupės įmonės.

„Dalyvavimas šioje parodoje – puiki proga plačiai pristatyti Klaipėdos uosto veiklą, čia vystomus projektus. Tai grandiozinis transporto ir logistikos reginys, kuriame dalyvauja daugiau kaip 2100 bendrovių iš maždaug 60 pasaulio valstybių. Kas antrus metus rengiamą parodą įprastai aplanko daugiau kaip 60 tūkstančių lankytojų“, – pranešime spaudai cituojamas parodoje dalyvaujantis Uosto direkcijos rinkodaros ir bendrųjų reikalų direktorius Artūras Drungilas.

Uosto vidus kompas

Klaipėdos uostas šioje parodoje dalyvauja nuo 2004 metų.

Be parodos Miunchene vienintelio Lietuvos jūrų uosto veikla šiais metais pristatyta Maskvoje (Rusija) ir Majamyje (JAV). Šiemet dar numatoma dalyvauti parodose Hamburge (Vokietija), Almatoje (Kazachstanas), Minske (Baltarusija) ir Geteborge (Švedija).


  2019-06-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt