P0

Švietimas

Jūreivystės mokyklos studentai praktikuosis SGD terminale

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-05


Jau trečiąjį kartą jūreivystės mokslų studentai atliks vasaros praktiką SGD laive-saugykloje „Independence“.

Tokią galimybę įtvirtino suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) ir naftos terminalų operatorės AB „Klaipėdos nafta“( KN), SGD laivo-saugyklos savininkės UAB „Höegh LNG Klaipėda“ bei Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos (LAJM) pasirašyta studentų praktikos sutartis.

Šią vasarą unikalių gebėjimų ir patirties suteiksiančią praktiką SGD laive–saugykloje atliks LAJM laivų elektros įrenginių eksploatavimo studijų ir laivų energetinių įrenginių eksploatavimo studijų II kurso studentai Henrikas Joneckis ir Dovydas Pučkus.

Švietimo vidus

„SGD kompetencijų ugdymas ir specialistų ruošimas yra viena iš prioritetinių KN vystymo krypčių, ypač atsižvelgiant į tai, kad Lietuva yra apsisprendusi dėl ilgalaikio SGD importo užsitikrinimo į šalį. Džiaugiamės galėdami jaunuoliams pasiūlyti susipažinti su terminalo specialistų sukaupta patirtimi ir tokiu būdu suteikti gebėjimų, kurie jau dabar yra paklausūs augančioje SGD industrijoje bei stiprinti Lietuvoje taip reikalingas kompetencijas“, – pranešime spaudai cituojamas KN Klaipėdos SGD tarnybos vadovas Arūnas Molis.

Praktikos sutartys pasirašytos vykdant dar 2016 m. rugpjūtį bendrovių ir mokslo įstaigos pasirašytą susitarimą, kuriuo buvo numatyta bendradarbiauti sukuriant galimybes jūreivystės mokslų studentams atlikti technologinę praktiką SGD laive-saugykloje „Independence“. Planuojama, kad birželio pradžioje prasidėsianti dviejų studentų praktika truks iki rugpjūčio pabaigos.

KN kiekvienais metais kviečia ir priima įvairių studijų krypčių praktikantus. Kvietimai atlikti praktiką skelbiami KN internetiniame tinklalapyje. Šiemet savanoriškas bei aukštųjų mokyklų numatytas praktikas studentai atliks KN SGD eksploatacijos, Informacinių sistemų, Komunikacijos bei Personalo skyriuose.


2019-06-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt