P0

Sportas

„Parma” oficialiai pristatė Kazį Maksvytį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-05


Rusijos Permės miesto krepšinio klubas „Parma” savo „Facebook” paskyroje trečiadienį oficialiai pristatė naująjį strategą – iki šiol Klaipėdos „Neptūnui” dirigavusį 41-erių Kazį Maksvytį.

„Vienas sėkmingiausių savo šalies trenerių”, – taip K. Maksvyčio pristatymą pradeda klubas.

Išvardijus visus juos pasiekimus informuojama, kad su naujuoju treneriu sudaryta sutartis pagal formulę 1+1.

„Šitą sprendimą priėmiau ne per vieną dieną.  Ilgai kalbėjausi su „Parmos” vadovybe, tariausi su žaidėjais, kurie čia žaidė. Pačiais geriausiai atsiliepimais dalinosi Eigirdas Žukauskas. O Kšyštofas Lavrinovičius ir jo žmona Tatjana daug pasakojo apie tai, kaip pas jus myli krepšinį. „Parma” išsiskiria aukštu organizacijos lygiu, tai klubas, kuri siekia sugrįžti į Vieningosios lygos elitą. Aš priėmiau šį sprendimą, nes pamačiau, kad čia yra potencialas ir didelės ambicijos. Pirmiausia man norisi sukirti gerą kolektyvą. Svarbiausia, kad visi – nuo salęs valytojo iki klubo prezidento ir pagrindinio rėmėjo – kartu kovotume už pergalę”, – cituojamas K. Maksvytis.

Klubo generalinis direktorius Aleksandras Bašminovas tikina, kad kandidatų į trenerio postą buvo daug. Esą buvo siekiama surasti trenerį, kuris moka dirbti spaudžiant kur kas stipresniems konkurentams, turintiems geresnę infrastruktūrą ir biudžetus ir pasiekia rezultatų. O toks, ,klubo nuomone, ir yra K. Maksvytis.

„Tikiuosi, kad jam vadovaujant mūsų vaikinai dar labiau atsiskleis”, – cituojamas A. Bašminovas.

„Jo darbas Lietuvos rinktinėse rodo, kad jis moka atskleisti jaunus žaidėjus. Tikimės, kad naujam sezone su mūsų vyriausiuoju treneriu padarysime naują žingsnį plėtojant klubą”, – cituojamas ir „Parmos” prezidentas Sergėjus Boguslavskis.


2019-06-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt