P0

Politika

Arvydas Juozaitis tęs politinę veiklą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-06


Prezidento rinkimuose dalyvavęs, Klaipėdoje gyvenantis filosofas dr. Arvydas Juozaitis pareiškė toliau tęsiąs politinę veiklą ir telkiantis visuomenininkų bei politikų pajėgas į visuomeninį-politinį judėjimą „Lietuva yra čia“. Su šia politine jėga A. Juozaitis ketina dalyvauti būsimuose Seimo rinkimuose 2020 m.

 „Lietuva yra čia“ – bus atviras naujo tipo politinis susivienijimas”, – žada Arvydas Juozaitis. Martyno Vainoriaus nuotr.

Birželio 5 d. Kaune įvyko sambūrio „Lietuva yra čia“ sueiga. Ant pranešimo, su sambūrio dalyviais buvo svarstomos tolimesnės galimybės ir būdai, kaip „tinkamai atstovauti bemaž 67 tūkst. rinkėjų atidavusių savo balsą už A. Juozaičio kandidatūrą Lietuvos prezidento rinkimuose, kaip aktyviai dalyvauti Lietuvos visuomeniniame ir politiniame gyvenime”.

„Buvo numatyti ir aptarti du veiklos būdai, užtikrinsiantys „Lietuva yra čia“ veiklos tęstinumą –  visuomeninis ir politinis. Sambūris „Lietuva yra čia“ kaip visuomeninis darinys toliau plėtos veiklą visų lygių valdžios sprendimų ir veiksmų kontrolės ir viešinimo bei visuomeninių iniciatyvų realizavimo srityje. O formuojama politinė partija „Lietuva yra čia“ per keliamus kandidatus į Lietuvos Respublikos Seimą įtakos įstatymų leidybą ir Vyriausybės formavimą”, – rašoma pranešime.

„Visuomeninis sambūris „Lietuva yra čia“ ir jau esamų partijų ketinimai apjungti patriotines ir nacionalinius interesus ginančias jėgas – mūsų kelias. Tuo keliu eisime, kurdami politinį judėjimą „Lietuva yra čia“. Pagaliau ilgai lauktas vienijimosi procesas prasidėjo. Vienu metu vyksta derybos su keliomis politinėmis partijomis. Vienytis kviečiame visas nacionalinį Lietuvos interesą ginančias partijas. „Lietuva yra čia“ – bus atviras naujo tipo politinis susivienijimas. Tai bus visuomeninių organizacijų, aktyvių žmonių, ir partinių vienetų junginys, kurio tikslas – Lietuvos valstybės nacionalinis intereso užtikrinimas – įgyvendinti piliečių teisę dirbti, gyventi ir kurti šeimas savo protėvių žemėje, vardan Lietuvos valstybės vystymosi ir klestėjimo”, – cituojamas A. Juozaitis.

A. Juozaitis 2019-ųjų metų Lietuvos prezidento rinkimuose tarp devynių šio posto siekusių kandidatų buvo penktas ir sulaukė 4,69 proc. (66 957) rinkėjų balsų.


2019-06-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt