P0

Verslas

„Mars“ vėl – tarp geriausių Europos darbdavių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-06


Gargžduose antrinę įmonę „Mars Lietuva“ turinti tarptautinė korporacija „Mars“ jau ketvirtus metus iš eilės atsidūrė geriausių Europos darbdavių reitingo viršutinėse pozicijose. Šiais metais „Mars“ užėmė 6-ąją vietą „Best Multinational Workplace in Europe“ reitinge.

Apdovanojimų geriausiems Europos darbdaviams ceremonija įvyko trečiadienį Stokholme.

Lietuvoje be Gargžduose veikiančios šios korporacijos maisto gyvūnams augintiniams gamyklos dar yra Vilniuje įsikūręs pardavimų ir rinkodaros padalinys.

Anot pranešimo spaudai, daugiau nei 800 žmonių įdarbinusi „Mars Lietuva“ 2018 m. į darbo sąlygų gerinimą investavo daugiau nei 2 mln. eurų ir asociacijos „Investors‘ Forum“ buvo pripažinta atsakingiausia pastarųjų metų įmone.

Geriausių Europos darbdavių sąrašą Jungtinėse Valstijose, Kalifornijoje, įsikūręs institutas „Great Place to Work“ skelbia kiekvienais metais. Reitinge bendrovės skirstomos pagal keturias dydžio kategorijas: mažos (iki 50 darbuotojų), vidutinės (50–500 darbuotojų), stambios (daugiau nei 500 darbuotojai) ir tarptautinės bendrovės.

Tarptautinės kompanijos visame pasaulyje turi būti įdarbinusios ne mažiau nei 1000 darbuotojų, 40 proc. darbuotojų turi būti įsikūrę ne toje pačioje šalyje, kurioje yra pagrindinė kompanijos būstinė. Kad galėtų pretenduoti į geriausios darbdavės Europoje titulą, kompanija taip pat turi pelnyti aukščiausius šios srities įvertinimus mažiausiai trijose regiono šalyse, kuriose vykdo veiklą.


2019-06-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt