Transportas

Eismo pokyčiai Džiazo festivalio metu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-07


VšĮ  „Klaipėdos keleivinis transportas” praneša, kad birželio 7-8 dienomis dėl Klaipėdos pilies džiazo festivalio renginių kiek pertvarko visuomeninio transporto maršrutus.

Penktadienį nuo 17 iki 18 valandos dėl renginio „Džiazuojančios jachtos” bus pakeliamas Pilies tiltas. Todėl 4A ir 9 maršrutų autobusai tuo laiku bus nukreipiami per Biržos tiltą.

Šeštadienio pavakarę iki vidurnakčio pradės kursuoti 88 ir 170 maršrutų reisai. Artimiausia įlipimo/išlipimo vieta renginio dalyviams – Teatro stotelė.

O šeštadienį nuo 20 valandos maršrutiniai taksi bus nukreipti į Pilies gatvę. Patogiausia jų stabdymo vieta – taip pat Teatro stotelė.


Transporto straipsnių vidus kompas

2019-06-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt