P0

Kriminalai ir nelaimės

Kvaišalus platino klasiokams ir draugams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-07


Klaipėdos pareigūnai pradėjo dar du ikiteisminius tyrimus dėl narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimo uostamiestyje. Jie sulaikė kanapių platinimu įtariamus asmenis ir kvaišalų pirkėjus.

Gegužę pradėtų tyrimų proceso dalyviais tapo septyni 15-21 metų amžiaus asmenys. 20-mečiui ir pilnametystės dar nesulaukusiam jaunuoliui pareikšti įtarimai dėl narkotinių medžiagų platinimo. Kratų pas įtariamuosius metu rasta daugiau nei 200 g narkotikų.

Kanapės buvo platinamos po 10 Eur už 0,8 g. Kvaišalų pirkėjais dažniausiai tapdavo platintojų bendraamžiai – klasės, kiemo, sporto klubo draugai bei kt.

Ikiteisminių tyrimų metu apklausti narkotikus įsigiję asmenys, taip pat ir 10 g „žolės“ už sutaupytus pinigus įsigijęs 15-
metis.

Su įkalčiais sulaikyti asmenys buvo uždaryti į areštinę, vėliau įtariamiesiems paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.


2019-06-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt