P0

Miestas

Kviečia į nemokamą ekskursiją dviračiais ,,Klaipėdos dvarai”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-07


Klaipėdietis gidas Aivaras šį šeštadienį, birželio 8-ąją, kviečia į kelionę dviračiais, kurios metu turistų mažiausiai lankomas miesto vietas, miegamuosius rajonus ir priemiesčius žada parodyti visai kitu kampu.

„Ekskursijos eigoje pamatysime, kaip drastiškai keitėsi mūsų kraštas per pastarąjį šimtmetį, aplankysime išlikusius ir neišlikusius visą miestą kadaise supusius dvarus, bei aplink juos buvusius įdomesnius objektus, pamatysime kokią įtaką šie objektai padarė šiandieninio miesto vystymuisi, susipažinsime su tamsesne Klaipėdos istorijos puse, apie kurią ilgą laiką buvo tylima”, – rašo gidas savo kvietime.

Gedminų dvaras. krastogidas.lt nuotr.

Ekskursija prasidės 15 val. Sąjūdžio parke, prie paminklo Sąjūdžio dvidešimtmečiui. Per 4-5 valandas planuojama nuvažiuoti apie 30 km.

„Maršrutas ne visur atitiks idealaus dviračių tako sąlygas, bus nemažai sustojimų, įkalnių, nuokalnių, vietomis teks pavažiuoti žvyrkeliu, kirsti gatves, kelis kartus teks kirsti geležinkelį, vienoje atkarpoje apie 200 m reikės pasivežti dviračius lauko keliu, todėl pageidautina, kad dviračiai būtų tvarkingi, su veikiančiais pavarų ir stabdžių mechanizmais. Taip pat įspėju, kad trasa nebus pati lengviausia, ypač jei kaitins saulė, todėl pageidautina, kad į pradžios tašką neatvyktumėte jau būdami pavargę. Jeigu gyvenate kitame miesto gale, atsivežkite dviračius automobiliu, arba autobusu. Pasiimkite atsigerti ir užkąsti”, – perspėja gidas.

Registracija į nemokamą ekskursiją el. paštu 1944memel@gmail.com arba tel. +37068147842.


  2019-06-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt