P0

Regionas

Spręs dėl prekybos alkoholiu laiko ribojimo bare „Čiba“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-07


Klaipėdos rajono savivaldybės darbo grupė aptartė baro „Čiba“, esančio Vasario 16 g. Gargžduose, veiklą – diskutuota dėl gyventojų siūlymo riboti laiką, kuriuo būtų leidžiama prekiauti alkoholiniais gėrimais minėtame bare.

Manto D nuotr.

Anot savivaldybės pranešimo, „Čiba“ direktorius Mantas Gvazdinskas jau anksčiau buvo įpareigotas pasirūpinti garso izoliacija bare. Nors tai padarė, pasak gyventojų, problemų dėl triukšmo vis tiek nuolat kyla – iš baro išėję lankytojai triukšmauja, naktimis trukdo miegoti.

Klaipėdos rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Andrius Burba informavo, kad iki trečiadienio dėl keliamo triukšmo šioje vietoje buvo gautas 21 pranešimas. 4 iš jų gauti iki 24 val., likusieji – vėliau. Policijos atstovai patikino, kad ši problema yra žinoma, ekipažai reguliariai pro šią vietą pravažiuoja, tikrina. Trečiadieniais ir ketvirtadieniais baras dirba iki 24 val., penktadieniais ir šeštadieniais – iki 2 val.

Baro vadovas, anot pranešimo, tvirtino, kad pasibaigus baro darbo laikui žmonių neišvaro, kol jie neišgeria savo gėrimų ir panašiai.

Anot Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiojo specialisto Gedimino Radzevičiaus, išspręsti šią problemą padėtų būtent tai, kad savininkas po darbo laiko pabaigos nebeleistų klientams, kiek jie nori, ten užsibūti.

Vicemerė Audronė Balnionienė akcentavo, kad džiaugiamasi verslo plėtra Klaipėdos rajone, tačiau ir gyventojų nuomonė yra labai svarbi.

Darbo grupė nutarė siūlyti sprendimą dėl laiko, kuriuo leidžiama prekiauti alkoholiniais gėrimais bare „Čiba“, ribojimo priimti Klaipėdos rajono savivaldybės tarybai birželio 27 d. vyksiančiame posėdyje. Tarybai bus siūloma nustatyti, kad šiame bare alkoholiniais gėrimais būtų galima prekiauti tik iki 24 val.


2019-06-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt