P0

Spyglys

Karščiai ne visiems galvas perkaitino* (1)

Spyglys
2019-06-09


Kad mūsų šalelėje priimamas ne vienas su elementaria logika prasilenkiantis sprendimas – niekam ne paslaptis. Juos beskaičiuojant, galima būtų ir pasiklysti.

Tačiau Spyglį ypač nustebino ypatingu originalumu pasižymintis prieš pat vasaros sezoną Kelių direkcijos nurodymas „Smiltynės perkėlai” nebeleisti be eilės per Kuršių marias kelti su savo transportu vykstančių Neringos gyventojų.

Nesvarbu kad, pvz, Nidoje gyvenančio Jono Jonaičio darbas Klaipėdoje prasideda 8 val. – jis vis tiek savo automobiliu atidūmęs 50 km iki Naujosios perkėlos turi stoti į bendros eilės galą kartu su atsipūtusiais ankstyvą pirmadienio rytą namo į Vilnių, Kauną ar Balbieriškį grįžtančiais poilsiautojais.

Nesvarbu kad, pvz., Nidoje gyvenančio Jono Jonaičio darbas Klaipėdoje prasideda 8 val. – jis vis tiek savo automobiliu atidūmęs 50 km iki Naujosios perkėlos turi stoti į bendros eilės galą kartu su atsipūtusiais ankstyvą pirmadienio rytą namo iš Kuršių nerijos į Vilnių, Kauną ar Balbieriškį grįžtančiais poilsiautojais. Tas pats jo laukia ir po darbų grįžtant namo – tada, kai prie perkėlos, ypač penktadienio vasaros vakarais nusidriekia kilometrinės niekur neskubančių, saulės vonių ištroškusių poilsiautojų eilės.

Negana to, kad perkėlos vadovybė tą iš aukščiau sostinės klerkų nuleistą nelogišką sprendimą spartuoliškai ėmė vykdyti, dar ir sumanė tuo pasigirti „senus gerus“ sovietinius laikus primenančiu pranešimu apie „partijos ir vyriausybės” direktyvos įgyvendinimą.

Visgi atrodo, jog ties bendrovės vadovų galvomis jau pakibo damoklo kardas – ir susisiekimo ministras, ir net pats premjeras viešai išsakė nepasitenkinimą absurdiška naująja tvarka.

Tiesa, kol kas dėl precedento neturinčio sprendimo nieko girdėti neteko iš absoliučios daugumos į Seimą nuo pajūrio išrinktų politikų (tik Gintaras Vaičekauskas uždavė atitinkamą klausimą premjerui, kai tas lankėsi parlamente). Suprantama – šalį alina ispaniški karščiai, ne tas dabar seimūnų perkaitusiose galvose sukasi…

Tuo metu perkaitusios „Smiltynės perkėlos” vadovų galvos, nepaisant karščių, dirba kuo puikiausiai, neleisdamos jiems pamiršti savo pagrindinis tikslo – ne kokybiškos gyventojams teikiamos paslaugos, o kuo didesnio pinigų kapšo…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite. Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-06-09

Vienas komentaras apie “Karščiai ne visiems galvas perkaitino*”

  1. Su viskuo tas pats. Labai jau daug su logika prasilenkiančių sprendimų ir vietos sistemoje, kai ” …ne kokybiškos gyventojams teikiamos paslaugos, o kuo didesnio pinigų kapšo…”
    Ir bus taip, kol atsilikusioje valstybėje vyraus ta pati atsilikusi atgyvena, atstovaujanti valdžia atėmusi iš piliečių sprendimų priėmimo teisę.
    Kol žmonės neturintys sprendimo priėmimo teisės tylės, tol eurų pasisavinimas iš pseudoprojektų ir kitų pseudosprendimų klestės!… Ir dar teigiama, kad pas mus “demokratija”…!?… 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt