P0

Miestas

Išdalinti ordinai „Už meilę Klaipėdai“

Gabrielė Ruočkutė
2019-06-10


Asociacija „Mano miestas Klaipėda“ pirmadienio vakarą švietimo, kultūros, verslo, sporto ir kitų sričių atstovams išdalino ordinus „Už meilę Klaipėdai“.

Dešimtmetį gyvuojanti asociacija įkurta 2009-aisiais šįmet už nuopelnus pilietiškumui apdovanojo pastorių Saulių Karosą, už veiklą organizuojant „Lyderystės konferenciją“ bei brolį Benediktą – už jo organizuojamą „Vilties bėgimą“.

Klaipėdos universiteto rektoriui prof. dr. Artūrui Razbadauskui (nuotr.) įteiktas apdovanojimas Švietimo nominacijoje už Trečiojo amžiaus universiteto puoselėjimą Klaipėdoje.

Egidijaus Jankausko nuotr.

Už nuopelnus švietimo srityje taip pat ordiną gavo Socialinių mokslų kolegija.

Kultūros srityje labiausiai nusipelniusiais pripažinti VšĮ „Klaipėdos šventės“ („už naują vėją Klaipėdoje”) ir skulptorius Arūnas Sakalauskas.

Verslo nominacijoje ordinas už socialiniai atsakingą verslą atiteko UAB „Seafish Trade“ bei Klaipėdos laisvajai ekonominei zonai – už verslo skatinimą.

Klaipėdos rankinio komanda „Dragūnas“ bei „Neptūno“ krepšinio klubas pelnė apdovanojimus Sporto ir sveikatinimo nominacijoje.

Ceremonijos metu pasikeitė ir asociacijos prezidentas. 9-asis asociacijos vadovas Elijus Vainauskas regalijas perdavė 10-ajam – Remigijui Žiogui.

„Jaudinuosi labiau nei vesdamas vestuves“, – tik tapęs naujuoju asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ prezidentu juokavo R. Žiogas.


2019-06-10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt