P0

Fotoreportažai, Mums rašo

Sporto šventė lopšelyje-darželyje ,,Kregždutė‘‘

Atvira Klaipėda

Astra Paldavičienė, Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
2019-06-12


Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Kregždutė‘‘ birželio 11 d. vyko bendruomenės sporto šventė „Sveikatos fiesta“, skirta užbaigti mokslo metus aktyviai sportuojant ir smagiai leidžiant laiką su šeima bei darželio draugais.

Saulėtą ir gražią popietę visi mažieji sportininkai su tėveliais susirinko darželio kiemelyje, kurioje jų laukė muzikantai bei klounas. Išdykėlis klounas su padėjėjomis pakvietė visus į linksmą ir nuotaikingą mankštą.

Smagiai pasimankštinus, sportininkai su tėveliai ir auklėtojomis, pagal spalvas suskirstytas komandas nuskubėjo į sportines grupių stoteles, kuriuose atliko įvairias užduotis ir rungtis. Išdykėlis klounas, vis prisijungdamas prie sportuojančių dalyvių, savo geromis emocijomis ir išdaigomis linksmino šventės dalyvius. Tai labai pagyvino sportines rungtis ir šventinę nuotaiką.

Visa darželio bendruomenė pasportavus sugužėjo į aikštę, kur laukė įstaigos tėvelių muzikinis koncertas po kurio klounas kvietė į pyragų namelį pasivaišinti pyragu, bei pasidalinti geromis emocijomis skambant muzikai. Gera nuotaika, džiugios akimirkos lydėjo viso renginio metu.

Muzikinė – sporto šventė suteikė džiugių akimirkų dalyviams ir lopšelio-darželio bendruomenei, kartu leido pajusti komandinę dvasią ir sporto teikiamą naudą. Tikime, kad vaikų dalyvavimas sportiniuose renginiuose skatina mažųjų norą sportuoti, ugdo bendruomeniškumą.


  2019-06-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt