P0

Svarbu, Švietimas

Klaipėdos universitete – struktūros pertvarka (3)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2019-06-13


Klaipėdos universiteto (KU) rektoriaus Artūro Razbadausko teigimu, nuo rugsėjo įsigaliosiančios struktūros pertvarkos dėka įstaigoje sumažės apie 20 etatų.

„Pakeitėme visą struktūrą. Taryba patvirtino. Ji pradės funkcionuoti nuo rugsėjo 2 dienos. Aš ir ėjau į tą poziciją galvodamas ypač apie reorganizaciją, organizacijos valdymo struktūros pokyčius. Iki šiol ji nebuvo efektyvi. Ją reikėjo optimizuoti. Buvo labai daug lėšų išleidžiama organizacijos valdymui. Visa tai yra supaprastinama – optimizuojame efektyvindami, sumažindami etatus, taupydami”, – sakė rektorius.

Pasak jo, po reorganizacijos etatų skaičius turėtų sumažėti šiek tiek daugiau nei dvidešimčia.

Vienas iš naujų darinių, kurie atsiras po reorganizacijos – Organizacijos aptarnavimo tarnyba. KU bendruomenėje buvo pradėję sklandyti gandai, kad jai vadovauti kviečiamas buvęs rektoriaus bendrapartietis iš narystės partijoje „Tvarka ir teisingumas” laikų Artūras Mažrimas. Tačiau A. Razbadauskas tai paneigė.

„Ne, nežinau, iš kur tai ištraukėte. Tai tikrai netiesa. Jis daug kur vaikšto. Mes pažįstami iš seniau, jis buvęs sveikatos apsaugos ministro patarėjas. Jis gi ir dėstytojas universitete bent jau anksčiau buvo, kaip dabar yra nežinau – lyg ir turi kažkokia dalį. Jo žmona mokosi”, – sakė rektorius.

INFORMACIJA

Pernai rugsėjį buvo skelbta, kad be užsieniečių KU studijoms pasirinko 849 studentai – 9,4 proc. mažiau nei 2017 m. O magistrantų skaičius net išaugo – nuo 280 iki 350.

KU administracijoje tuo metu dirbo 314 žmonės, Menų akademijai perėjus į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, jų sumažėjo iki 281. Kartu su dėstytojai KU dirbo apie 820 darbuotojų. Praėjusiais mokslo metais KU studijavo apie 3400 studentų.


  2019-06-13

  3 komentarai “Klaipėdos universitete – struktūros pertvarka”

  1. AvatarNojus anonimui (IP: 86.100.110.169)

   Bet be universiteto Klaipėda liks gūdžiu pramonės miesteliu- uostamiesčiu. Nesvarbu, kad dabar tik Universiteto šešėlis, bandymas išlikt, tikėkim, ateity turėsime jį Tikrą.

  2. AvatarAnonimas (IP: 46.249.171.8)

   niekam nereikalinga si mokslo istaiga: netenkina nei vietiniu nei nacionaliniu poreikiu. tik laikosi isikibe savo lovio darbuotojai

   • AvatarRimantas (IP: 193.219.76.238)

    Poreikiams tenkinti esama kitų įstaigų…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt