P0

Sportas

„Atlantas“ grįš stipresnis?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-14


Po trumpos pertraukos į šalies stadionus vėl grįžta A lygos kovos. Penktadienį Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai namuose priims svečius iš sostinės – Vilniaus „Riterius“.

„Varžovai rungtynių metu mėgsta kontroliuoti kamuolį, tą parodė ir pirmosios tarpusavio rungtynės Vilniuje. Prisimenant jas, tiek mes, tiek varžovai tuomet turėjome pavojingų progų, bet išnaudoti jų nepavyko. Jei žaisime taip, kaip žaidėme sostinėje, būsime drausmingi gynyboje, laikysimės žaidimo plano ir išnaudosime turimas progas – šiose rungtynėse galime kovoti dėl pergalės“, – sakė „Atlanto“ puolėjas iš Latvijos Devidas Dobrecovas.

atlantas.lt nuotr.

Rinktinių pertraukos metu šiandienos varžovai sužaidė draugiškas rungtynes Minske, kur rezultatu 0:2 nusileido vietos „Dinamo“ klubui. Savo ruožtu atlantiečiai per beveik dvi savaites kontrolinių rungtynių neturėjo, tačiau, anot Devido Dobrecovo, rinktinių pertrauka komandai išėjo į naudą.

„Turėjome laiko ne tik pagerinti savo fizinę formą, bet ir analizavome daromas klaidas. Daug laiko skyrėme būtent taktiniam pasirengimui, nes norime užkamšyti spragas, kurių varžovai vis dar randa mūsų žaidime. Manau, kad po šios rinktinių pertraukos į čempionato kovas grįšime stipresni“, – sakė puolėjas.

Į pertrauką atlantiečiai iškeliavo ne pačių geriausių nuotaikų – 13-ame ture buvo patirtas itin skaudus pralaimėjimas, kai rezultatu 4:1 išvykoje nusileista turnyrinės lentelės kaimynams – „Panevėžio“ futbolininkams.

„Po dvikovos Panevėžyje buvo labai sunku… Turėjome rimtą pokalbį rūbinėje, kiekvienas apgalvojome, ką darėme ne taip ir ką galime daryti geriau. Po tokių rungtynių ypač sunku pažiūrėti į akis sirgaliams, kurie gausiai mus palaikė. Bet tikimės, kad jie nuo mūsų nenusisuks, nes jie yra tarsi dvyliktas žaidėjas. Noriu padėkoti jiems. Pralaimėjimą Panevėžyje palikome praeityje, žiūrime į priekį, galvojame apie laukiančias kovas ir esame pasiruošę kovoti dėl pergalių“ -, teigė legionierius iš Latvijos.

„Atlanto“ ir „Riterių“ dvikova Klaipėdos miesto centriniame stadione penktadienį 18 valandą.


2019-06-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt