Regionas

Už ilgametį darbą padėkota „Saulutės“ direktorei

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-14


Penktadienį atsisveikinta ir už ilgametį darbą padėkota Gargždų lopšelio-darželio „Saulutė“ vadovei Liudvikai Norvilienei. Direktorė šiai įstaigai vadovavo 24 metus. Jai vienai iš pirmųjų rajone buvo suteikta aukščiausia vadybinė kvalifikacinė kategorija.

„Į šį darželį eilės pačios ilgiausios Gargžduose. Ne dėl to, kad trūksta vietų. Tiesiog tėvai pasitiki komanda ir nori atžalas leisti būtent čia“, – sakė Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius.

Direktorei įteiktas Savivaldybės mero Broniaus Markausko padėkos raštas už nuoširdų ilgametį vadybinį darbą, kryptingą ir kūrybingą ugdymo proceso organizavimą, sėkmingą tarptautinę projektinę veiklą.

L. Norvilienė dėkojo už parodytą dėmesį ir neslėpė, kad ketvirtis amžiaus dirbant „Saulutėje“ prabėgo labai greitai.

„Per šitiek metų turiu kuo pasidžiaugti. Palieku puikią komandą, kuri nei karto nenuvylė, visada patenkino tiek darželio veiklą kontroliuojančių institucijų, tiek tėvų lūkesčius. Linkiu kolektyvui ateityje daug kūrybos ir ištvermės. O aš nuo šiol gyvenu šia diena ir drąsiai pasitinku visus natūralius procesus“, – sakė L. Norvilienė.


2019-06-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt