P0

Fotoreportažai, Miestas

Malūno parke – visą dieną trunkanti šventė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-15


Šeštadienį nuo 11 val. Malūno parke pradėjo šurmuliuoti čia besikuriančios bendruomenės šventė.

Sendvario progimnazijos bendruomenė kviečia šeimas (komandas) sudalyvauti sportinėje edukacinėje dėlionėje „Lyčių lyderystė sporte”, vyksta šeimos estafetės, zumbos užsiėmimai, treniruotės, mankštos, kūrybiniai užsiėmimai.

Besikuriančios Malūno bendruomenės nariai padedant menininkui Alfonsui Lekavičiui kviečiami iš natūralių gamtinių priemonių kurti ekologiško meno objektus. Fotografijos paviljone gyvai kuriama ambrotipija – tai unikali senovinės fotografijos technika, kurią demonstruoja fotomenininkas Artūras Šeštokas.

„Rugutės“ fondas kviečia įsigyti malūnėlį ir prisijungti prie gerumo akcijos „Padovanok palankaus vėjo gūsį!”, skirtos padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Popiet veiksmas persikels į sceną. 14 val. pasirodys folkloro klubas „Šeimyna“ ir Sendvario progimnazijos moksleiviai. Nuo 16 val. koncertuos Evelina ir Gytis Šimelioniai, Adomas ir Akwili, Gintarius ir Andrėja.

19 val. stadiono bėgimo takelis virs podiumu, o Sendvario progimnazijos moksleivės taps modeliais ir pristatys Sonatos Žiži rūbų kolekciją „Laiko bangos“.

20 val. kino mylėtojus pakvies kino klubas „8 ½“ į kino ir muzikos seansą, pavadintą „Čarli Čaplinas, džiazas ir D.J. Vladas“.

Martyno Vainoriaus nuotr.


2019-06-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt