P0

Fotoreportažai, Miestas

Malūno parke – visą dieną trunkanti šventė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-15


Šeštadienį nuo 11 val. Malūno parke pradėjo šurmuliuoti čia besikuriančios bendruomenės šventė.

Sendvario progimnazijos bendruomenė kviečia šeimas (komandas) sudalyvauti sportinėje edukacinėje dėlionėje „Lyčių lyderystė sporte”, vyksta šeimos estafetės, zumbos užsiėmimai, treniruotės, mankštos, kūrybiniai užsiėmimai.

Besikuriančios Malūno bendruomenės nariai padedant menininkui Alfonsui Lekavičiui kviečiami iš natūralių gamtinių priemonių kurti ekologiško meno objektus. Fotografijos paviljone gyvai kuriama ambrotipija – tai unikali senovinės fotografijos technika, kurią demonstruoja fotomenininkas Artūras Šeštokas.

„Rugutės“ fondas kviečia įsigyti malūnėlį ir prisijungti prie gerumo akcijos „Padovanok palankaus vėjo gūsį!”, skirtos padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Popiet veiksmas persikels į sceną. 14 val. pasirodys folkloro klubas „Šeimyna“ ir Sendvario progimnazijos moksleiviai. Nuo 16 val. koncertuos Evelina ir Gytis Šimelioniai, Adomas ir Akwili, Gintarius ir Andrėja.

19 val. stadiono bėgimo takelis virs podiumu, o Sendvario progimnazijos moksleivės taps modeliais ir pristatys Sonatos Žiži rūbų kolekciją „Laiko bangos“.

20 val. kino mylėtojus pakvies kino klubas „8 ½“ į kino ir muzikos seansą, pavadintą „Čarli Čaplinas, džiazas ir D.J. Vladas“.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  Miesto straipsnių vidus

  2019-06-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt