P0

Miestas

Dar vienas signalas: buvusiame komisariate įsikurs teismai (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-17


Nei klaipėdiečių menininkų rengtos akcijos, nei oficialūs raštai neįtiko Vyriausybės buvusį Klaipėdos apskrities policijos komisariato pastatą mainais už kitą nekilnojamąjį turtą palikti menininkų reikmėms, kaip to norėjo ir miesto valdžia.

Menininko Beno Šarkos performansas šaltą 2018 m. lapkritį bankininkų neįtikino. Martyno Vainoriaus nuotr.

Turto bankas pirmadienį pranešė, jog 2019-2020 m. dėmesys bus skiriamas teismų pastatams, tarp kurių – ir buvęs Klaipėdos vyriausiasis policijos komisariatas, kuris bus pritaikytas Klaipėdos teismų poreikiams.

Bankas informuoja šiemet planuojantis skelbti pirkimų už 65 mln. eurų sumą.

„Bus perkamos architektų, techninių projektų rengimo, techninės priežiūros, rangos ir kitos paslaugos vystomiems projektams”, – rašoma išplatintame pranešime.

Pasak Turto banko generalinio direktoriaus Mindaugo Sinkevičiaus, augant valstybės administracinio turto centralizacijos apimtims, vis aiškesni tampa institucijų poreikiai, tad daugėja projektų, gerinančių darbo sąlygas dirbantiems viešajame sektoriuje.

„Spartiname ir anksčiau pradėtų projektų įgyvendinimą, ir naujai suplanuotų. Šiemet jau 70 proc. valstybės administracinio turto bus valdoma centralizuotai, tad ryškėja institucijų poreikiai nekilnojamajam turtui – tiek naujiems projektams, tiek turimų pastatų modernizavimui. Taip pat įvertinome ir tai, kad rinkoje augant statybos darbų ir paslaugų įkainiams, delsimas brangintų projektus“, – pranešime cituojamas M. Sinkevičius.


  2019-06-17

  Vienas komentaras apie “Dar vienas signalas: buvusiame komisariate įsikurs teismai”

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt