Švietimas

Studentų darbai gali gauti premijas (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-17


Klaipėdos miesto savivaldybė yra įsteigusi 15 premijų studentams, parengusiems miestui aktualius ir pritaikomuosius darbus. Penkios tokios premijos skiriamos konkrečiai Klaipėdos universitetui (KU).

2019 m. KU studentų premijoms yra numatyta skirti 2892 eurų. Pirminė darbų atranka turi būti atlikta pagal nustatytą KU vidaus tvarką. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijai vertinimui gali būti pateikta ne daugiau kaip 20 darbų iš įvairių mokslų studijų sričių.

Kitų Klaipėdos aukštųjų mokyklų absolventams įsteigta 10 piniginių premijų.  Šiais metais tokioms premijoms yra numatyta 5000 Eur. Pirminė darbų atranka turi būti atlikta aukštosiose mokyklose pagal nustatytas aukštųjų mokyklų vidaus tvarkas. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijai vertinimui gali būti pateikta ne daugiau kaip 5 apginti darbai su rekomendacijomis premijoms gauti iš kiekvienos aukštosios mokyklos.

Mokyklos savo absolventų darbus turi pateikti Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Informavimo ir e. paslaugų skyriui, adresas Liepų g. 11, 116 kab., Klaipėda. Darbai priimami nuo birželio 17 d. iki birželio 28 d. (imtinai) pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 17.00 val., penktadieniais – nuo 8.00 val. iki 15:45 val., pietų pertrauka 12–12.45 val.

Informaciją teikia Klaipėdos miesto savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorė Aistė Andruškevičiūtė, tel. (8 46) 39 60 64, mob. 8 684 95428, el. paštas aiste.andruskeviciute@klaipeda.lt.


2019-06-17

Vienas komentaras apie “Studentų darbai gali gauti premijas”

  1. Talentingi įdomūs gabūs pabėga, tiesiog emigruoja… Ir su gerais specialistais tas pats. Na pvz geras architektas neterš savo vardo dėl pseudoprojektų užsakymo ir Otkatų dalybų su anais …. Todėl turime ir turėsime labai daug broko mieste….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt